Programme committee

 
 
Dr. BALIČ, Jože, UM, Fakulteta za strojništvo
Dr. BOLTEŽAR, Miha, UL, Fakulteta za strojništvo
BRAČKO, Branko, UNIOR, d.d.
Dr. BREZOČNIK, Miran, UM, Fakulteta za strojništvo
Dr. ČERMELJ, Primož, Iskra Mehanizmi, d.d.
Dr. ČUŠ, Franc, UM, Fakulteta za strojništvo
DRMOTA, Marjan, Kolektor Group, d.o.o.
Mag. EBNER, Miloš, Philips Consumer Lifestyle
EGART, Primož, EGASI, mehatronske rešitve, d.o.o.
Mag. FLEGO, Robi, Actual IT, d.d.
FLIS, Indira, Plastika Skaza d.o.o.
Mag. FLORJANIČ, Blaž, BSH Hišni aparati, d. o. o., in iMold, d.o.o.
HUDOKLIN, Urh, MKI Kovinotehna
JELENC, Gregor, Domel, d.d.
JURIŠEVIČ, Boštjan, Iskra ISD - Livarna, d.o.o.
KALIN, Mitjan, UL, Fakulteta za strojništvo
KERN, Vilijem, KERN, d.o.o.
KINDLHOFER, Klemen, Danfoss Trata, d. o. o.
KLINC, Marko, Gorenje MDM Kragujevac Srbija
KLOBČAR, Damjan, UL, Fakulteta za strojništvo
KLJUN, Aleksander, Kovinoplastika Lož, d. d.
Dr. KOPAČ, Janez, UL, Fakulteta za strojništvo
Dr. KOSEC, Borut, UL, Naravoslovnotehniška fakulteta
Dr. KOSEC, Gorazd, Acroni, d.o.o.
Dr. KRAMAR, Davorin, UL, Fakulteta za strojništvo
LOTRIČ, Marko, LOTRIČ, laboratorij za meroslovje, d.o.o.
Dr. MAJDIČ, Franc, UL, Fakulteta za strojništvo
Dr. MARINŠEK, Zoran, INEA, d. o. o. in Tehnološka mreža TVP
MIRNIK, Marko, TURNA, d.o.o.
Dr. MUHIČ, Simon, Fakultete za tehnologije in sisteme Novo mesto
Dr. NARDIN, Blaž, Gorenje Orodjarna d.o.o.
Dr. PALČIČ, Iztok, UM, Fakulteta za strojništvo
Dr. PEPELNJAK, Tomaž, UL, Fakulteta za strojništvo
Dr. PERME, Tomaž, DRP raziskave in razvoj tehnologij Perme Tomaž, s.p.
POJE, Janez, KERN, d.o.o.
Mag. ROBLEK, Tomaž, Belimed, d.o.o.
Dr. ROSA, Uroš, Akrapovič, d.d.
ROT, Matjaž, Strokovna revija IRT3000
Dr. SAVŠEK, Tomaž, TPV, d.d.
ŠENKINC, Denis, Strokovna revija IRT3000
ŠKRLEC, Janez, Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije
ŠVETAK, Darko, Strokovna revija IRT3000
Dr. TUŠEK, Janez, UL, Fakulteta za strojništvo
VOLARIČ, Franci, Hidria TC d.o.o.
Dr. ZAJEC Boštjan, Hidria Rotomatika, d.o.o.
ZIBELNIK Miha, Lajovic Tuba embalaža d.o.o.
Mag. ŽARGI, Urban, LTH Ulitki, d.o.o.
Dr. ŽLAJPAH, Leon, Institut Jožef Stefan
Dr. ŽNIDARŠIČ, Matjaž, CBS inštitut, celovite gradbene rešitve, d.o.o.
 


Partners from Industry


ACRONI, d. o. o., AKRAPOVIČ, d. d., BSH Hišni aparati, d. o. o., Cimos, d. d., Danfoss Trata, d. o. o., Domel, d. d., Hella Saturnus Slovenija, d. o. o., Hidria, d. d., Gorenje Orodjarna, d. o. o., Iskra Mehanizmi, d. d., Isokon, d. o. o., ITW Metalflex, d. o. o., Kolektor Group, d. o. o., Kovinoplastika Lož, d. d., LAMA Avtomatizacija, d. o. o., LITOSTROJ POWER, d. o. o., SIBO G, d. o. o., TPV, d. d., Trimo, d. d., TURNA, d. o. o., Unior, d. d.

Main Sponsor:

 

National Sponsor:

 

Sponsors:

 
;
 

Sponsors of the composites section

 

Organizer:


PROFIDTP, d. o. o.

Gradišče VI  4,
1291 Škofljica,
Slovenia
This web site uses cookies. By continuing to use website, you consent to install cookies on your device to access the site. More about cookies can be found here.